Dernek başkanımız Erdoğan Uludağ Manisa’da yapılan yardım çalışmaları kapsamında basına açıklamalarda bulundu: “Gönüllülerin yaptıkları yardımların gerçekten ihtiyaç sahibi insanlara ulaşmasının teminatı olacak bir yapı kurmak istedik.”

Bundan sonraki çalışmalarımızda daha fazla insana ve diğer canlılara yardım eli uzatabilmek için hem ihtiyaç sahiplerinin hem de yardımseverlerin daha kolay ulaşabileceği yapımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Özellikle pandemi döneminde 7500 ailenin gıda, hijyenik malzeme, maske ve yakacak ihtiyaçlarını karşıladık ve 750 öğrencimiz için uzaktan eğitim sürecinde tablet ve telefon temin ettik.

Bunların yanında maddi yetersizliklerden sağlık hizmetlerine ulaşamayan insanlara ulaşmaya çalıştık. Cinsel istismar ve taciz davalarında hukuki ve psikolojik destek sağlamak için mağdurların yanında durduk.

Umudum Olur musun Derneği daha çok insana umut olmak için kuruldu. Bundan sonra da hiçbir sınır tanımaksızın Türkiye’nin dört bir yanında yardıma ihtiyaç duyan herkesin yanında olmaya devam edeceğiz.